_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Co bude se SMN a vším tím okolo?

20. června 2010 v 15:38 | Kaori |  K blogu
Jojo, tenhle začátek bude hodně brutální, abych se co nejvíce vrátla do zajetých kolejí předešlého blogu, že?


Začnu asi tím nejaktuálnějším - Povídkou Say my name.
Jespíš si určím vždycky jeden den, kdy sem natřískám několik dílů najednou (nebo budu každý den přidávat jeden), abych mohla co nejrychleji navázat tam, kde jsem skončila, což je myslím 25. kapitola.

Stejné to bude i se starými obrázky a jednorázovkami. Každý den si vyčlením pro jeden okruh a podle toho budu zveřejňovat.

Tento systém bude trvat asi přes celé prázdniny, nebo minimálně do konce července, který už mám plný a blogu se nemohu věnovat. Rozhodně to tu nebude stát, ale ti, kteří zažili předchozí blog, se asi budou nudit.

Až si ale najdu čas, dejme tomu srpen (pokud ne, tak v září už stoprocentně), tak se to tu rozjede. Uvedu vás do koloběhu toho, o čem je tento blog - Městečka Přízrak.
Seznámím vás s obyvateli - některé z nich již samozřejmě znáte z povídek - a budu sem psát denodenní příhody, které se v Přízraku odehrávají. Vždy z pohledu jiné postavy.

Pokud chcete vědět alespoň jména některých obyvatel, můžu vám je prozradit. Samozřejmě ale, že jejich počet bude přibývat s tím, jak budu kreslit a psát:

Yamitori
Laori
Mao
Saskie
Narumi (někdo se o zábavu postarat musí)
Phillip
Leli

To jsou zatím jména, která znáte, samozřejmě, že jich je o něco více x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 21. června 2010 v 16:01 | Reagovat

Jůů některý fakt znám :) (u některých se stydim, ale nepamatuju si je xD) a teda o prázdninách moc času mít nebudu, takže mi asi moc vadit nebude, že to tu bude pomalejší (resp. povídky které už jsem četla), ale fakt se hrozně těšim na další části rozečtených povídek :) hlavně doufám, že na ně nazanevřež a nedopíšeš je...to bych si tě našla a byla bych zlá xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama