_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Září 2010

Welcome to the wonderful place

27. září 2010 v 21:30 | Kaori |  Když kreslím...
Původně to měl být obrázek na design... Ale já a tvorba designů, no jasně xD To moc dobře známe, takže nebude nic xP

Na obrázku je Leli, kterou někteří z vás již znají *jestli ji neznáte, tak nebuďte lemry a přečtěte si Say my name xP*. Vlastně to byl jenom chvilkový zkrat, protože jsem prve chtěla nakreslit Laori (o kterou se pokouším už od prázdnin) a vzešla z toho Leli, protože jsem si stak jen bezmyšlenkovitě čmárala.

Když už vznikl vcelku dobrý lineart, rozhodla jsem se to celé vybarvit a výsledek není tak hrozný, jak jsem čekala.

Oproti Yamitori, která mi zabrala několik provztekaných týdnů, je to jenom chabých 5 hodin, což se odráží jak v nohách, tak stínování, ale... mě je to jedno xP xDD

leli
(Co to je za malou chabotinu? -.-" Hn... jsem líná dělat větší výřez, takže se koukněte pod perex a nepruďte iks dé)

Pandora hearts

22. září 2010 v 20:51 | Kaori |  Anime
pandora hearts
Japonský název: パンドラハーツ
Režie: Kato Takao
Rok vydání: 2009
Počet epizod: 25
Žánr: fantasy, humor, dobrodružství

I když k tomu název svádí, skutečně tohle nemá nic společného s řeckou mytologií, zato je tu až moc spojitostí s Alenkou z Říše Divů, Fate/Stay Night, D. gray man, Kuroshitsuji a co-jí-vím-jaký-zhovadilosti-my-to-ještě-připomínalo.

Děj nás, jak už to u takových anime bývá, zavede do prostředí podobné viktoriánské Anglii. Honosná sídla, nařasené šatičky s korzety, klobouky a nezbytné srkání čaje vždy, kdy to jde. Avšak kromě tohoto světa existuje i jiný. Takzvaná Propast, které vládnou krutí a odporní Chain, neboli Řetězy. Tyto Řetězy mají v reálném světě velkou moc, ale aby se do něho dostali, musí uzavřít smlouvu s člověkem, kontraktorem, který se do Propasti dostane.

Nedokonalá dokonalost xD

19. září 2010 v 16:01 | Kaori |  Když kreslím...
Aneb... Promiň, Kyo, že jsem ti přidala minimálně dvacet let! TT.TT

Ve škole se vyhlásila grafická soutěž a já, jakožto absolutní umělec, se přihlásila. Nejdříve jenom do kresby, ale nakonec jsem si troufla i na digitální tvorbu, kam jsem nacpala Yamitori.

Nejdříve jsem jenom chtěla překreslit některý ze svých starších obrázků do většího, ale po londýnském koncertě jsem měla jasno. Kyo to musel schytat! T.T xD Chudák xD

Celkově mi to zas až tak příšerný nepřipadá, jenom mě rozčilují jeho vlasy (pánev... je to pánev) a ruka xD Vlasy jsem zprasila už na začátku. Ruku jsem dělala ve spěchu, protože jsem to dokreslovala ráno před odevzdáním asi v půl osmý xD Proto je tak odporně vystínovaná, a ještě krkolomně posazená. A neuděláš nic xD

Na ten frňák a pusu nekoukejte, ok? (co jsem to říkala o tom, že se mi to líbí? xDD)

Kyo
Berte v potaz, že je to zmenšenina A3, proto je to takový... divně hranato-něco xD A navíc je to dělaný podle předlohy. Nesnáším předlohy >.< (proto se to taky originálu moc neblíží xD)

Say my name 28. kapitola

16. září 2010 v 16:13 | Kaori |  Say my name
say my name
Omlouvám se za zpoždění xDD Byla jsem líná popadnout disk, popadnou kabel, dřepnout k počítači a pěkně ty tři věcičky propojit xD

V září podzim?

15. září 2010 v 18:36 | Kaori |  Milý deníčku...
Co je po tom, už chci říjen!!!

Já ten *beeeb* počítač vyhodim z okna!" "To by tady nějaký muselo být."

10. září 2010 v 18:11 | Kaori |  Milý deníčku...
Aneb Kaori nastoupila do firmy, a moc se jí tam líbí xDDD

Black★Rock Shooter

10. září 2010 v 18:08 | Kaori |  Anime
Black★Rock Shooter
Japonský název: ブラック★ロックシューター
Režie: Yoshioka Shinobu
Povůdní námět: Huke
Rok vydání: 2010
Typ: OVA
Žánr: školní, fantasy, akce

Black Rock shooter
je zfilmovaný klip od Hatsune Miku se stejnojmenou písní. Jde o to, že jedna z dvou nejlepších kamarádek upadne do pocitu méněcennosti a co se nestane! Zmocní se jí démon. A na malé hrdince Mato, Black Rock Shooter, chcete-li, je záchrana její drahé kamarádky. V klipu nemá BRS moc na výběr, svou kamarádku od démona osvobodí jenom tak, že ji zabije (rozhodně je to nervy drásající podívaná), jestli je to ve filmu jinak, se nedozvíte, nebudu spoilerovat (ale jen tak mezi námi... Nemá cenu na to koukat).

                Na tohle anime jsem musela koukat dvakrát. Ne, že by to bylo kdovíjak úžasné, poprvé jsem totiž usnula.

Feeling good

5. září 2010 v 14:19 | Kaori |  Když kreslím...
Yamitori jsem nekreslila dost dlouho. Takže jsem dostala chuť se mému alter egu zase na chvíli věnovat... Neměla jsem to dělat.

Za tu dobu, co jsem tohle kreslila, jsem se ten obrázek naučila solidně nenávidět. Pozadí omluvte, ta dilina má tak blbý postoj, že jsem ji nemohla nikam zařadit. Ke všemu je ještě tak velká, že když to zmenším, je to hnusný a rozpixlovaný.  A ještě něco... jestli někdo jenom upozorní na chyby, oběsím ho na jeho vlastních střevech *vztekle skřípe zuby xD*

yamitori
Full size -> Hier -.-"

Game over. Play again?

2. září 2010 v 22:09 | Kaori |  Fantasy
Ou hnus... Kaori se zas do rukou dostal chytrý článek o tom, co by bylo, kdyby... Takže! Dostala psavou, díky čemuž po pěkně dlouhý době zrodila zas nějakou jednorázovku -.-"
Není to nic moc. Ty dva měsíce, během kterých jsem nic nenapsala, na tom jsou skutečně znát. Navíc to mělo být víc emocionální a nemělo to být tak krátký a splašený. Vlastně je to kakánek, ale vzhledem k tomu, že to tu je chcíplý, tak nemám jinou možnost, než to zveřejnit xD A zase kecám kraviny xD Nevěděla jsem, jestli to zařadit do reálných nebo fantasy, ale... Myslim, že tohle je ujetý dostatečně, takže si to užijte. Navíc je to určitě zajímavý téma, možná se k tomu i někdy vrátím. Kdo ví?
...
Ale asi ne xD

"Jak jste si užili dva měsíce prázdnin?" "To byly dva měsíce?!"

1. září 2010 v 18:57 | Kaori |  Milý deníčku...
POTŘEBUJU psát! Fakt, že jsem za celý prázdniny nenapsala ani čárečku (když nepočítám pár chabých recenzí a chorých výplodů mé provokativní mysli), na tom pocitu jenom přidává.

Takže(!!!) vám pěkně napíšu svoje nejsilnější zážitky z prázdnin. Pokusím se to zformulovat alespoň tak, aby to bylo čitelný, když už to bude nudný xD Ale když já vážně potřebuju něco napsat! Buďte rádi, že to skončilo u zážitků a ne u Opuštěného koťátka, které hledá cestu domů xDD

Tož... Sůpa proflákaný prázdniny aneb jak moc byla Kaori líná... xD