_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Říjen 2010

Say my name 31. kapitola

29. října 2010 v 15:15 | Kaori |  Say my name
Omlouvám se za výpadek. Umřel mi počítač. Zase. Já vím, už je to trapný, ale vážně to výmluva není xD A zřejmě se tu objevím zase až za týden, protože teď je týden praxe.

K dílu proslov nemám, prostě si ho užijte, zkritizujte a když ze sebe vyloudíte něco smysluplnýho, možná budu hodná a dám sem další díl během týdne x)


Chodba číslo 2

23. října 2010 v 12:41 | Kaori |  Když kreslím...
Ale jo, musím se chlubit xD

Samozřejmě to není nic úžasného, vidím tam ještě haldu chyb a až to uvidím v záběru na plazmě, tak tuším, že se zhrozím, ale zatím jsem alespoň trochu spokojená.

Tahle chodba už mi netrvala tak dlouho jako ta první, protože jsem věděla, jak na to a taky je to o něco propracovanější, navíc jsem byla pochválená, že je to "docela dobrý" což je prý skutečná pochvala od někoho, jako je ten, kdo mi zadává práci.

Musím ale říct, že i když tam sedím dlouho do noci a domů dojedu už v polospánku, pořád mě to hrozně baví. Sice dělám to, co tam nikdo nechce, ale to mi nevadí, protože vím, že tímhle se naučím základy a pak... třeba dostanu už něco pořádného. Třeba jako jeden kluk vedle mě, který dostal za úkol vytvořit celou krajinu. Jen tak, z ničeho nic. Už to kreslí asi týden, ve čtvrtek to začal dávat do 3D a rozpohybovat a... vypadá to naprosto dokonale! *_* Alespoň něco je mi motivací v období, kdy nejsem schopná napsat ani odstavec a když už se rozhodnu něco nakreslit, skončím s tím ještě dřív, než začnu, protože vím, že by to nedopadlo dobře. Tři měsíce bez kreslení se hold sakra silně projevují -.-"

Dost kecání a pojďme na chodbu!!! (co o tom, že je to výhradně majetek ČT xD)

Tohle je originál ještě s plátnem, aby jste viděli, co všechno jsem musela vytvořit.

chodba


Velice pomalá smrt...

23. října 2010 v 12:13 | Kaori |  Milý deníčku...
Aneb když Kaori přišla na to, že po týdnu nadšeného těšení se na internet a započetí nového příběhu (který ji mimo jiné už jednou pěkně převálcoval), nemá na počítači co dělat...

Say my name 30. kapitola

14. října 2010 v 17:24 | Kaori |  Say my name
say my name
Tak jo. Kapitola plná zbytečného plkání, kterou bych teď nejradši (kdybych nebyla líná, samozřejmě) přepsala. *škoda, že je jejím pravidlem se ke starým záležitostem rozhodně nevracet*
Ale právě mám trochu jiné starosti. A totiž to, že jsem dostala nápad na novou povídku. Tento nápad tu už jednou byl, bohužel se moc neuskutečnil, ale asi před týdnem jsem si na to vzpomněla a ta myšlenka se mi pořád vtírá do hlavy, takže to vypadá, že se brzy asi vážně dočkáte něčeho nového. Navíc mám nutkání to napsat er formou minulého času... To bude něco -.-" xD

Kapitola 30. - Plány

Recenze

14. října 2010 v 17:19 | Kaori |  Recenze
Pojem recenze berte s rezervou. Jde jen o moje přehnaně kritický názory, ze kterých se toho o kvalitě děje a zpracování zas až tolik nedozvíte.
Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead

11. října 2010 v 15:38 | Kaori |  Anime
Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead
Originální název: 学園黙示録 HIGH SCHOOL OF THE DEAD
Režie:  Araki Tetsurou
Studio: Madhouse
Rok vydání: 2010
Počet epizod: 12
Kategorie: Akční, školní, ecchi, shounen

Když jsem si projížděla recenze na toto anime, téměř všechny hlásaly jedno a to samé: "Kalhotky, zombíci, kozy, kalhotky, zombíci, kozy..." Řekla jsem si, že to tak strašné nebude a že to přežiju...
Přežila jsem to. A nejspíš jen díky tomu, že jsem při sledování týhle "bim bam" kraviny byla napůl v limbu.

Děj se točí okolo středoškoláka Takashiho. Není žádným překvapením, že tyto typy kluků bývají na začátku anime jen emo debilové, kteří postupně drsní a drsní, až jsou z nich Chuck Norrissové. Takashi se právě užírá v emo depresi nad tím, že si holka, která mu před deseti lety slíbila lásku, vesele užívá s jeho nejlepším kamarádem. Alespoň, že mu zůstalo tolik postřehu, že si všiml, že se pár lidí u školní brány začalo vraždit. Šestým smyslem vycítí, že je něco špatně a dojde mu, že jedině s baseballkou a páru přátel vedle sebe bude schopný vzdorovat přívalu zombíků, kteří se rozhodli vzít svět útokem.
Vedle kalhotek, zombíků a koz tu máme i nějaké vztahové vývoje a duševní uvědomění, škoda, že si toho člověk přes ty lékařčiny sedmičky sotva všimne.

Yamitori & Laori

8. října 2010 v 17:24 | Kaori |  Obyvatelé městečka
(jsem zpět z Francie. Nehodlám o ní psát samostatný článek, v Paříži se mi jednoduše nelíbilo a vlastně to tam nesnáším, abych byla upřímná. Každopádně jsem se vrhla na představování vám svých OC a kdo jiný by mohl být první, než Yamitori s Laori? x))


Yamitori


Vznik
            Yamitori se semnou táhne již od začátku mého blogování. Potřebovala jsem totiž nějakou internetovou podobu a zveřejňovat fotky nebo kreslit sebe sama mi připadalo absolutně stupidní, proto vznikla ona.

Povaha
            Yamitori má vlastně mou povahu. Vznikla jenom proto, abych měla nějakou fasádu, za kterou se na netu schovám, jinak zůstávala pořád mnou. Jenže já se za poslední čtyři roky změnila, stejně tak se tedy postupně i její osobnost odlišila a zásadní změnu prožila, když jsem do světa vpustila Laori.
            Když tedy opomenu celou mou rozmrzelost, převažuje u Tori několik vlastností, které jejímu charakteru dominují.

Say my name 29. kapitola

2. října 2010 v 12:00 | Kaori |  Say my name
(disk je zabalený a já jsem líná udělat pět kroků, takže se musíte obejít bez obrázku xD)

29. - Vítej do nekonečna. Opět