_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Yamitori & Laori

8. října 2010 v 17:24 | Kaori |  Obyvatelé městečka
(jsem zpět z Francie. Nehodlám o ní psát samostatný článek, v Paříži se mi jednoduše nelíbilo a vlastně to tam nesnáším, abych byla upřímná. Každopádně jsem se vrhla na představování vám svých OC a kdo jiný by mohl být první, než Yamitori s Laori? x))


Yamitori


Vznik
            Yamitori se semnou táhne již od začátku mého blogování. Potřebovala jsem totiž nějakou internetovou podobu a zveřejňovat fotky nebo kreslit sebe sama mi připadalo absolutně stupidní, proto vznikla ona.

Povaha
            Yamitori má vlastně mou povahu. Vznikla jenom proto, abych měla nějakou fasádu, za kterou se na netu schovám, jinak zůstávala pořád mnou. Jenže já se za poslední čtyři roky změnila, stejně tak se tedy postupně i její osobnost odlišila a zásadní změnu prožila, když jsem do světa vpustila Laori.
            Když tedy opomenu celou mou rozmrzelost, převažuje u Tori několik vlastností, které jejímu charakteru dominují.

            Tohle moje nejoblíbenější alter-ego je z největší části přátelské a usměvavé. Yamitori nemá příliš problém se seznamováním. Vtípek sem, vtípek tam a navázání kontaktu je na světě. Ovšem je jenom málo lidí, ke kterým si získá důvěru a vůbec má větší touhu je vidět víckrát než jen jednou v životě. S lidmi, se kterými se vídá dennodenně udržuje spíše přátelské vztahy, i když pro ni ti lidé nejsou důležití.
Nemá problém s upřímností a klidně všechno řekne pěkně od srdce, i když to druhého může rozhodit.
            Baví ji hledání chyb a nesnáší naivní a hloupé řeči. Miluje kritiku své osobnosti a sama kritizováním ostatních nešetří. Že si tím získá spoustu nepřátel je jí úplně jedno, protože ona hádky zbožňuje, a navíc si své přátele drží zuby nehty a u nich svou povahu krotí. Prostě a jednoduše; pokud ji nenaserete, bude mírná jako beránek.
            Zbožňuje zábavu a nedělá jí problém ztrapnit sama sebe, jen aby byla sranda. Často mluví v dvojsmyslech a ironie se sarkasmem jsou jejím obvyklým tónem.
            Často létá hlavou v oblacích a svůj snový život miluje, naštěstí ale ví, kde je hranice, kterou nesmí překročit a rozhodně si fantasii a realitu neplete do sebe a už vůbec před problémy neutíká do své vysněné "reality".
            Trpí pocitem méněcennosti a často má pocit, že ji přátele odstrkují, nebo že jim není dost dobrá. Proto by v životě chtěla dosáhnout něčeho, čímž se její jméno vpálí hluboko do mysli ostatním.
            Na svůj věk se považuje za vcelku vyspělou, ale rozhodně nemá potřebu se povyšovat, navíc ji baví čas od času ulétnout zpět do dětských let. Pořád ale zůstává zodpovědná a rezervovaná, nohama pěvně na zemi.
            K většině věcem se staví ignorantským způsobem. Je sice zodpovědná a povinnosti dodržuje, jen je u toho hodně nezaujatá a znuděná.    


Laori (obrázek dodám. Někdy xD)

Vznik
            Nejdříve to byla součást Yamitori;jako celek moje osobnost, jenže potom jedna má kamarádka začala psát povídku, kde jsem mimo jiné vystupovala i já a udělala ze mě schizofrenika. Ne, že bych jím byla, ale občas mám období, kdy ze sebe potřebuji vyventilovat všechny pocity, zlost a smutek, co v sobě držím, a to se potom na pár dní moje osobnost skutečně změní téměř k nepoznání. Mě se ten nápad zalíbil, proto jsem Yamitori rozdělila na ni a Laori, což je, jak vám snad došlo ta "druhá". Nicméně v realitě je to pořád jen nálada, ale připadalo mi fajn si ji pojmenovat a dát jí tvář.

Povaha
            U Laori v podstatě existují jenom dva módy: protivná a ještě protivnější.
            Většinou je zticha, přihlíží a jenom jako ocásek chodí za Yamitori, když ale vidí, že je její polovička s psychikou v koncích, nastoupí na scénu, aby se pořádně projevila. To je potom na všechny zlá, protivná, věčně držkuje a klidně by se i do krve porvala s nejlepším přítelem. Vůbec si nedělá hlavu s tím, jak moc slova, která vyřkne, mohou ostatním ublížit. Samozřejmě ale, že jí později dojde, co řekla, a zpytuje svědomí.
            Bohužel není dost silná osobnost na to, aby následné uvědomění unesla, proto se často psychicky hroutí sama do sebe, kde mlčky tráví hodiny sebekritikou, nebo je radši zticha a vší silou drží jazyk za zuby, aby ostatní nemuseli být oběťmi její rozmrzelosti.
            Ale to zase na scénu přichází usměvavá Yamitori, aby na oplátku měla Laori čas vyčistit si hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* Tima-chan ティマーちゃん = twoje SB-čko :-* | Web | 10. října 2010 v 16:09 | Reagovat

Konichiíwaaaaa jsem opravdu ráda za tvůj koment, moc mě potěščil, netušila jsem že ho budeš číst zrovna ty :)

Mimochodem ta holčena e kawaii i to všechno, škoda že se ti ve franncii nelíbilo já bych chtěla do lůvru :) YANE

2 Klára Klára | Web | 21. října 2010 v 19:39 | Reagovat

Woow! K tomu obrázku Yamitori...jsem hrozně unešená z těch vlasů a hlavně z těch bot!! *___* fakt luxus! jinak obě postavy (povahu i vznik) jsou zajímavý, ale víc je mi sympatická Yamitori x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama