_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Prosinec 2010

Dětský rozmar

25. prosince 2010 v 16:39 | Kaori
Tato malba (Ow, jak povýšený to název. Ale tohle malba vážně je xD) vznikla o prázdninách, takže je to staré téměř půl roku. To ale nemění nic na věci, že jsem to upravila minulý týden, takže je to taková... Novo-staro malba. Zajímavé, že? xD

vvv

Narumi

19. prosince 2010 v 14:50 | Kaori |  Městečko Přízrak
(Došlo mi, že jsem většinu svých charakterů již dávno sepsala na papír. Bohužel mi nedošlo, že z toho papíru se to samo vážně nepřenese do počítače a na blog... Takže sem po dlouhé době konečně přidávám charakteristiku. Dnes je to Narumi [kdo to se mnou táhne od začátku, tak ví moc dobře xD] a slibuji [doufám], že sem plynule přibudou i ostatní.)

Narumi

Vznik: Narumi je má první postava s rozvinutějším charakterem a vlastním myšlením. A navíc je příběh o ní vůbec první povídkou, kterou jsem kdy dopsala (A že jich bylo xD)

Povaha: Tato blondýna vznikla v dobách, kdy jsem ještě žrala příběhy o hrdinech-outsiderech a věřila, že právě oni pohnout světem, proto je i ona velice jednoduchá a naivní. A jelikož jsem s její postavou několik let nepracovala, nijak se nerozvíjela a jednoduchá i zůstala.

Radost

10. prosince 2010 v 17:36 | Kaori |  Když kreslím...
Původně to měla být malá Leli, ale jelikož se projevila má neschopnost nakreslit dětské tělo, udělala jsem z ní normální (nadvinutou) teenagerku. Kdo ale ví, jak by Leli vypadala, kdyby měla šanci vyrůst, že? x)mmm


Mao, Mao... všude kam jen kouknu je Mao! *___*

7. prosince 2010 v 15:40 | Kaori |  Milý deníčku...
Aneb když člověku přeroste představivost a vymyšlená postava přes hlavu xDD