_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Když píšu...

Když píšu...

21. června 2010 v 20:54 | Kaori

Život a daň

Svět jak ho známe zanikl už dávno. Proroctví o konci světa s rokem 2012 nevyšla, takže se lidstvo rozhodlo, že se zničí samo. Samozřejmě za to nemůže nic jiného, než vědecký experiment, ale zmutované obludy nečekejte. Ve skomírajícím světě se zuby nehty udržely malé kolonie lidí a teď, téměř čtyři století po Konci, už jsou lidé opět sofistikovaní.
Mladá dívka Sidonie je fascinována světem před Zánikem a o historii se může dozvědět jenom z knih a přežívajících artefaktů. Ale jednou se jí podaří nalézt něco mnohem cennějšího. Člověka. Opravdového člověka z doby před Zánikem.


Say my name

say my name
Saskie je právě zrozená upírka, která se i přes svou melancholickou a prchlivou povahu snaží vyrovnat se svým novým životem. Překonává znechucení ze sebe sama a učí se nočnímu životu. Na zmatení jí ani nepřidává její vnitřní boj, kde proti sobě soupeří dětinskost a dospělost, člověk a upír. Všude okolo sebe má násilí, krev a lži a pokud si může být něčím jistá, tak jedině nenávistí ke svému stvořiteli, kterého chce najít a vyříkat si to s ním podle svého...


__________________________

Jednorázovky

(Neberte to vážně. Jejich jediné spojení s realitou je v tom, že se v těchto povídkách neobjevují žádné stvůry a bubáci xD)

(Vlkodlaci, upíři, přízraky a blah blaah... Prostě všechna ta havěť, která ráda krev a utrpení xD //a kterou ráda používám pro vybití vzteku//)
 
 

Reklama