_______________________________________________________________

_______________________________________________________________

Věc názoru

Yaoi, holčičky a proč se nenazývám yaoistkou

11. března 2011 v 16:24 | Kaori
Občas, když se k sobě náhodní dva muži přiblíží až nestoudně blízko, s trochou zahanbující nostalgie vzpomínám na ty časy, kdy mi bylo třináct, nazývala jsem se úchylákem a perverzákem, zbožňovala, když oblíbený hrdina trpěl, slintala nad šrámem na jeho tváři a rádoby provokativně pozdvihovala obočí, když jsem chtěla své kamarády rozpálit vzteky do běla nad představou, že právě on se v postranní uličce nechává znásilňovat od spolužáka. Ach to byly časy, byla jsem malá, blbá, plná ideálů a přesvědčení, že svět čeká na to, až vkročím na parket. Ale také s pocitem sebereflexe vzpomínám na to, že jsem byla natolik duchem přítomná, abych se nenazývala yaoistkou.
Pojem yaoi dnes nezná jen skutečný neznaboh. Alespoň co se internetového světa týká, zvlášť po tom, co bylo yaoi zvoleno Tématem týdne. Propukly žabomyší války a kdesi cosi a holčičky si pořád jenom dupaly a zatloukaly do země každého, kdo se o Šuičíkovi opovážil prohlásit, že je otravný o Hetalii, že je nudná nebo o Kuroshitsuji, že je o ničem.
Jsem ráda, že jsem z toho vyrostla.
O tom, že je dnes yaoi spíše módním doplňkem a image než skutečným zájmem, nehodlám diskutovat.

Exkurze do Svobody

23. června 2010 v 20:20 | Kaori
Ve škole jsme dostali za úkol napsat report o exkurzi do jedné tiskařské firmy, kterou jsme absolvovali. Jelikož mě ta prohlídka vcelku dost nudila a bolest v zádech ničila, rozhodla jsem se to pojat svým vlastním stylem.
Nechtěla jsem to dávat do svýho deníčku (xDDD), protože jde v podstatě o můj pohled na danou situaci, takže je to nakonec tady.

Kritika. Kdo je tedy ten špatný?

23. června 2010 v 20:17 | Kaori
Starý, ale výřečný. A jak jsem již jednou zmínila, na aktualizaci jsem líná, takže bude muset postačit tohle. Doufám, že v budoucnu sem podobných článků ještě přibyde. Výborně se u jejich psaní pročišťuje hlava! *-* xD
 
 

Reklama